Babcia przyłapała na waleniu konia swojego

Informacje

Dodany: 2018-04-24
Kategoria: info

Tagi dla artykułu
art

Babcia przyłapała na waleniu konia swojego wnuczka. Ale nie przejęła się tym specjalnie. Wiedziała przecież, że młodzi chłopcy tak robią. Jej wnuczek nie był więc wyjątkiem. Jako, że jest dobrą babcią postanowiła pomóc swojemu wnuczkowi. Szybko uklękła i wzięła jego członka do ust. I zaczęła go obciągać. Wnuczek wiedział, że nikt tak jak babcia nie zrobi mu dobrze. Babcia była dobra w tym co robiła. Zresztą babcia od zawsze chętnie dawała dupy, chętnie pociągała kutasy i chętnie pieprzyła się nawet z nieznajomymi.

Postanowiła, więc sprawić wnuczkowi rozkosz. Sprawnie zajęła się jego kutasem. Zaczęła go lizać, przygryzać, ssać. Bawiła się jego jądrami i wsadzała sobie je do ust. Męczyła swojego wnuka długo. Robiła to tak intensywnie, że wnuczek w końcu spuścił się w jej usta. Ale babcia nie poprzestała na tym. Przecież skoro przyłapała swojego wnuczka na waleniu konia, a później zrobiła mu dobrze, to i jej się coś od życia należy. Postawiła jeszcze raz fiuta swojego wnuka i mocno nabiła się na niego swoją starą cipą. Ależ ona jebała tego wnuka. Ostro ruchała swoją starą, ale mokrą cipą jego młodą twardą pałę. Widać, że sprawiało jej to ogromną przyjemność. Największą przyjemność miała w momencie, kiedy wnuczek spuścił się jej starą cipę. Wtedy zrobiło się i naprawdę przyjemnie i poczuła się jak dawniej. Wiedziała, że młody kutas jest lekarstwem na wszelkie smutki.

Chciała jeszcze raz skorzystać z kutasa wnuczka, ale on już nie mógł stanąć. Tak go wymęczyła, że musiał trochę odpocząć. Pozwoliła się mu pobawić swoimi starymi, obwisłymi cyckami i zaproponowała mu anal. Niestety wnuczek się nie zgodził, bo nie chciał ruchać babcie w dupę. Wolę posłuchać ją w cipę, ale i tak jego kutas nie chciał stać. Może później, po kolacji, jeszcze raz posunie babcię.

Komentarze: 1


noavatar.png
graba 2018-05-08

Chcę to znaleźć dzisiaj.